Atom DRUK - tworzenie sklepów dla drukarni + integracja Adobe Stock API

wydruki personalizowane

System zaprojektowany dla Twojej drukarni

Atom DRUK jest dedykowanym systemem rodziny Atom ERP, wdrażanym dla Ciebie, dopasowanym do Twoich potrzeb, pomysłów, innowacji i optymalizacji. Po wdrożeniu będzie tak wyjątkowy, jak Twój biznes!


Sprzedaż produktów personalizowanych przez klientów, z ceną kalkulowaną w zależności od wybranych parametrów


Dzięki integracji z bankiem zdjęć Adobe Stock / Fotolia produkty można zamawiać wybierając z niemal 100 milionów wzorów


System przygotowuje pliki do druku, ułatwia zarządzanie produkcją w drukarni i automatyzuje komunikację z klientami.

Atom DRUK - tworzenie sklepów dla drukarni + integracja Adobe Stock API
O systemie

Atom DRUK to internetowy sklep dla drukarni ze wsparciem dla zarządzania realizacją zamówień. Udostępnia kreator oferty, który pozwala definiować dowolną strukturę dodatków oraz opcji w produkcie i ich wpływ na cenę wyrobu.

Wygląd sklepu oraz wizualizacje produktów są przygotowane indywidualnie dla każdego wdrożenia.

Atom DRUK to narzędzia dla firm, które oferują produkty oparte o wzory graficzne. Wspiera sprzedaż fototapet, sprzedaje także drukowane rolety, płyty szklane z nadrukiem, obrazy, ubrania szyte z zadrukowanego materiału, klosze lamp lub naklejki na samochody.

Druk 1

Budowanie oferty

  • Sprzedaż dowolnych produktów jest możliwa dzięki obsłudze wariantów produktu i ich wpływu na cenę finalnego wyrobu. System pozwala kupującym łączyć kalkulowane produkty ze zdjęciami - zarówno z sugerowanymi wzorami jak i całą dostępną kolekcją 100 milionów zdjęć Adobe Stock.

Atrakcyjna oprawa

  • Atom DRUK jest wdrażany wraz z przygotowaną indywidualnie, według gustów i potrzeb klienta, szatą graficzną sklepu. Zapewnia przyjazny design, dostosowany do urządzeń mobilnych, w którym kupujący łatwo się odnajdą. Atrakcyjna oprawa idzie w parze z kodem zoptymalizowanym pod kątem pozycjonowania SEO.

Prezentacja produktów

  • Aby zachęcać do zakupu Atom DRUK oferuje wizualizacje produktów - również w oparciu o zdjęcia wgrywane przez kupujących. Intuicyjny mechanizm kadrowania zdjęcia i łatwo dodawane przekształcenia graficzne pozwalają kupującym na proste dopasowanie produktu do własnych potrzeb.

Wsparcie kupujących

  • System obsługuje wszystkie aspekty związane ze składaniem zamówienia i jego późniejszą obsługą. Klienci znajdą tu możliwość zapamiętywania ulubionych wzorów czy wgrywania własnych zdjęć, a także dzielenia się inspiracjami w mediach społecznościowych.

Druk 2
Druk 3

Obsługa zakupów

  • Atom DRUK pozwala na dużą elastyczność w zakresie sposobów transportu, kanałów płatności czy automatyzacji fakturowania. System zapewnia obsługę promocji na wybrane produkty czy kategorie oraz wspiera nadawanie stałych rabatów grupom klientów.

Realizacja zamówienia

  • Atom DRUK samodzielnie przygotowuje pliki do druku zgodnie z kadrowaniem czy przekształceniami wybranymi przez kupującego. Ułatwia zarządzanie produkcją i automatyzuje komunikację z klientami. Dzięki modułowej budowie pozwala na integrację z innymi systemami rodziny Atom ERP, na przykład w celu implementacji narzędzi do analityki biznesowej.

Zaplanuj biznes

"Wszystko należy upraszczać jak tylko można, ale nie bardziej"
Albert Einstein

Dofinansowanie Unii Europejskiej

EFRR


Projekt "Usprawnienie procesów B2B i B2E w firmie ESTE dzięki wdrożeniu dedykowanego systemu klasy ERP do zarządzania projektami i procesami oraz wdrożenie innowacyjnej e-usługi outsourcingowej skierowanej do firm budowlanych" jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Projektu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Wartość projektu 978 900,00 zł, wartość dofinansowania 438 690,00 zł.

Kontakt

Zainteresował Cię Atom ERP ? Masz pytania, wątpliwosci, chciałbyś wiedzieć więcej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zostaw namiary, prześlij zapytanie - odpowiemy najszybciej jak to możliwe.