Atom HR - zarządzanie zasobami ludzkimi w agencjach pracy (np. opiekunek)

zarządzanie zasobami ludzkimi

System dla agencji opiekunek i pracy tymczasowej

Atom HR jest dedykowanym systemem rodziny Atom ERP, wdrażanym dla Ciebie, dopasowanym do Twoich potrzeb, pomysłów, innowacji i optymalizacji. Po wdrożeniu będzie tak wyjątkowy, jak Twój biznes!


System pozwala na automatyzację dowolnych procesów biznesowych związanych z obsługą pracowników, pośredników i kontrahentów oraz rozliczeń z nimi.


Dla kadry zarządzającej dostarcza cenne narzędzia analityczne dotyczące trendów, efektywności czy rentowności.


Atom HR doskonale się sprawdza w agencjach opieki, agencjach pracy tymczasowej oraz firmach realizujących rozproszone, długoterminowe projekty.

Atom HR - zarządzanie zasobami ludzkimi w agencjach pracy (np. opiekunek)
O systemie

Atom HR to innowacyjny, dostępny w chmurze system dedykowany do zarządzania zasobami ludzkimi. Jest zestawem modułów zaprojektowanych dla branży HR i elastycznie dostosowywanych na etapie wdrożenia do specyfiki konkretnej firmy.

Dedykowany jest dla przedsiębiorstw, które delegują swoich pracowników do pracy na rzecz podmiotów zewnętrznych, w kraju czy za granicą.

HR 1

Proces rekrutacji

  • Przejrzysta i funkcjonalna metoda rekrutacji pracowników z wykorzystaniem ankiet i systemu ocen, jak również możliwość dowolnej klasyfikacji kandydatów, umożliwia sprawne zarządzanie bazą kandydatów. Elektroniczny obieg dokumentów umożliwia m.in. automatyzację tworzenia umów z dowolnych szablonów. Eliminując błędy i oszczędzając czas, przyspiesza pracę całego przedsiębiorstwa.

Budowanie relacji biznesowych

  • Budowanie relacji jest procesem długotrwałym i kosztownym. Wbudowany CRM pozwala zapisać istotne zdarzenia oraz skupić się na kluczowych problemach, by podjąć właściwe decyzje. Znakomicie ułatwia prowadzenie agencji opiekunek czy agencji pracy tymczasowej.

Organizacja transportu

  • Atom HR upraszcza zagadnienia związane z delegowaniem pracownika za granicę w ramach realizacji umowy z klientem. Pomaga zorganizować transport oraz wygenerować niezbędne dokumenty.

Obsługa kontraktu

  • Dostępne narzędzia obsługi kontraktów umożliwiają zgodne z harmonogramem obłożenie pracownikami, dopilnowanie terminów realizacji, a także zadbanie o satysfakcję klienta podczas realizacji zlecenia.

HR 2
HR 3

Rozliczenia

  • System zapewnia automatyzację dowolnych modeli rozliczeń. Wyliczy wynagrodzenia pracownicze, prowizje pośredników, a także rozliczy i wyśle faktury do kontrahentów. Pomoże także w przypomnieniach o płatnościach, czy windykacji spóźniających się z płatnością klientów. Plan przepływów pieniężnych w firmie śledzić można na przejrzystym cashflow.

Komunikacja

  • Atom HR usprawnia komunikację, udostępniając panel do grupowej wysyłki wiadomości SMS oraz email wygenerowanych na bazie edytowalnych szablonów.

Analiza i raportowanie

  • W systemie dostępne są zestawienia analityczne wspierające procesy decyzyjne - zestawienia efektywności, wykresy obrazujące trendy czy raporty wspierające przeróżne analizy z zakresu prowadzenia agencji pracy tymczasowej.

Zaplanuj biznes

"Wszystko należy upraszczać jak tylko można, ale nie bardziej"
Albert Einstein

Dofinansowanie Unii Europejskiej

EFRR


Projekt "Usprawnienie procesów B2B i B2E w firmie ESTE dzięki wdrożeniu dedykowanego systemu klasy ERP do zarządzania projektami i procesami oraz wdrożenie innowacyjnej e-usługi outsourcingowej skierowanej do firm budowlanych" jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Projektu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Wartość projektu 978 900,00 zł, wartość dofinansowania 438 690,00 zł.

Kontakt

Zainteresował Cię Atom ERP ? Masz pytania, wątpliwosci, chciałbyś wiedzieć więcej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zostaw namiary, prześlij zapytanie - odpowiemy najszybciej jak to możliwe.